O FIRMIE
LASER CONCEPT

O FIRMIE
LASER CONCEPT

 

Firmę Laser Concept założyłem po ponad dziesięciu latach pracy w branży sprzętu medycznego, w tym laserów wykorzystywanych w medycynie. Moje doświadczenie i profesjonalizm zostały docenione przez wielu lekarzy użytkowników oraz producentów sprzętu w Polsce i za granicą.

Współpracuje z największymi producentami i dostawcami sprzętu medycznego w Polsce i na świecie.


Jako Product Manager i pierwsza osoba w Polsce, byłem odpowiedzialny za wdrożenie laserów erbowo-jagowych oraz neodymowo-jagowych wykorzystywanych w stomatologii laserowej na rynku Polskim. Pracując na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, przyczyniłem się do powstania polskiej edycji czasopisma LASER, wydawanego przez wydawnictwo DTI Media na licencji Dental Tribune International.


 

Swoją systematyczną pracą wraz z lekarzami różnych specjalności, stworzyłem sieć znaczących ośrodków szkoleniowych w Polsce zajmujących się szerzeniem wiedzy na temat wykorzystywania laserów medycznych w ich praktycznym zastosowaniu.

Obecnie również współpracuję z uczelniami medycznymi w kraju i za granicą, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje jako ekspert w dziedzinie laserów medycznych.


Misją mojej firmy jest profesjonalna i fachowa sprzedaż urządzeń medycznych w tym laserów, dostosowana do potrzeb użytkownika ostatecznego i jego charakterystyki oraz specyfiki prowadzonej placówki.

Doświadczenie jakie nabyłem w pracy ze sprzętem medycznym pozwala wyeliminować zakup urządzeń, które nie będą wykorzystywane lub będą źle dobrane do prawidłowego funkcjonowania placówki w jakiej się znajduje.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Michał Madej
LASER CONCEPT


 
SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Czekamy na wszelkie zapytania z Państwa strony, dzięki formularzowi kontaktu, jestem stale do waszej dyspozycji